wizytowka

Dopiero zaczynamy, jednak

mieliśmy już możliwość realizacji kilku ciekawych projektów. Jednym z pierwszych, jest relacja filmowa z Ultra Maratonu Podkarpackiego. Było to dla nas duże wyzwanie, nie tylko pod kątem technicznym, ale również logistycznym. Musieliśmy ustalić gdzie i o której godzinie spotkamy zawodników na trasie, tak, aby znajdowali się w ciekawej scenerii jak np. las, kładka, punkt żywieniowy itd. Cały bieg trwał od godziny 2 do 14. Dostaliśmy również szansę od firmy SKANSKA na dokumentację budowy mostów w Czudcu i Łukawcu. Na pewno najtrudniejszym dla nas projektem, był spot reklamowy dla Gminy Trzebownisko. Ułożyliśmy scenariusz, musieliśmy dostać pozwolenia na loty praktycznie w każdym miejscu, gdyż Gmina Trzebownisko znajduję się w strefie kontrolowanej lotniska. Również firma Innoreg stworzyła nam szansę do realizacji ciekawego projektu na terenie województwa Lubelskiego. Do naszych zadań należało przygotowanie spotów reklamowo – informacyjnych z 5 terenów inwestycyjnych. Wykorzystaliśmy do tego zaawansowane programy postprodukcji, aby zaanimować obrysy działek, ukazać atuty jak komunikacja. Większości zleceń byliśmy podwykonawcami. Do ciekawych na pewno można przyporządkować ujęcia lotnicze do teledysku Borysa LBD.  

 

Dopiero zaczynamy, jednak

mieliśmy już możliwość realizacji kilku ciekawych projektów. Jednym z pierwszych jest relacja filmowa z Ultra Maratonu Podkarpackiego. Było to dla nas duże wyzwanie, nie tylko pod kątem technicznym, ale również logistycznym. Musieliśmy ustalić gdzie i o której godzinie spotkamy zawodników na trasie, tak, aby znajdowali się w ciekawej scenerii jak np. las, kładka, punkt żywieniowy itd. Cały bieg trwał od godziny 2 do 14. Dostaliśmy również szansę od firmy SKANSKA na dokumentację budowy mostów w Czudcu i Łukawcu. Na pewno najtrudniejszym dla nas projektem, był spot reklamowy dla Gminy Trzebownisko. Ułożyliśmy scenariusz, musieliśmy dostać pozwolenia na loty praktycznie w każdym miejscu, gdyż Gmina Trzebownisko znajduję się w strefie kontrolowanej lotniska. Również firma Innoreg stworzyła nam szansę do realizacji ciekawego projektu na terenie województwa Lubelskiego. Do naszych zadań należało przygotować spotów reklamowo – informacyjnych z 5 terenów inwestycyjnych. Wykorzystaliśmy do tego zaawansowane programy postprodukcji, aby zaanimować obrysy działek, ukazać atuty jak komunikacja. Większość zleceń byliśmy podwykonawcami do ciekawych na pewno można przyporządkować ujęcia lotnicze do teledysku Borysa LBD.  

 

Nasze projekty

Spot mający na celu promocję Gminę Trzebownisko. Młoda dziewczynka przylatuje na lotnisko do Jasionki, następnie przenosimy się do szkoły w Stobiernej. Gmina zapewnia edukację w nowoczesnych placówkach. Możemy tutaj również znaleźć miejsca do wypoczynku, hotele, strefę ekonomiczną, rozwiniętą komunikację, boiska, baseny, siłownie… 

Ultramaraton Podkarpacki to bieg na 115, 70, 50 i 30 kilometrów. Zawodnicy, którzy chcą przebiec najdłuższy dystans, startują o 24. Największym dla nas wyzwaniem, była logistyka i nieprzespana noc. 

SHOWREEL, czyli najciekawsze do tej pory fragmenty przez nas zrealizowane. Na filmiku można zobaczyć: spot dla Gminy Trzebownisko, Ultramaraton Podkarpacki, produkcje dla firmy SKANSKA, tereny inwestycyjne  wraz z infografiką oraz ujęcia lotnicze z wielu miejsc w Europie.  

Jeden z pięciu filmów realizowanych przez nas na terenie województwa Podkarpackiego. W obiektywie strefa inwestycyjna w Lubartowie. Klip ma charakter infomacyjno – promocyjny.  

Wakacyjny film z lotu ptaka. Tym razem w obiektywie piękna Czarnogóra. 

Dokumentacja mająca na celu uwiecznić przebieg budowy mostu na Wisłoku w Czudcu dla firmy Skanska. Film ma charakter pamiątkowy.

Dokumentacja przebiegu budowy mostu w Łukawcu. Cały projekt został zrealizowany przez firmę Skanska.

Dominika i Kuba dziękują swoim rodzicom za: troskę i bezpieczeństwo, wycieczki rowerowe, rodzeństwo, beztroskie dzieciństwo, wspomnienia, wsparcie oraz miłość. Filmik został wykonany w nowoczesny sposób, z animacjami i wykorzystaniem drona.

Wiatr w żaglach i przepiękne widoki, czyli Cyklady z lotu ptaka.